Něco málo o mně

1. července 2017 v 9:57 | Sammy
Říkejte mi Sammy. Prozradím vám jen, že mám svátek v červenci, tak si typněte, je tam asi 17 ženských jmen. :) Jak už z názvu vyplývá, tento blog bude o hubnutí. Není to žádné pro-ana, ale ani o super zdravém hubnutí. Rozhodně jsem proti hladovění a téměř nejezení, ale uznejte sami, pokud je holka vysoká a poměrně hubená a přesto chce zhubnout pár kilo, asi to neschodí, když bude jíst samé výživné věci a 2000 kcal denně. Netvrdím ale, že si pro-ana blogy nečtu a nemám problémy s jídlem. Trochu v tom lítám, před rokem jsem trpěla záchvatovitým přejídáním, čímž jsem nabrala asi 5 kilo, což by nebylo tak hrozné, kdyby se mi většina neukládala v břiše. Tím, že jsem začala hubnout, jsem si tak nějak nad jídlem získala kontrolu, ale pořád z něj mám výčitky a hlídám si ho. Konečně se dostáváme k tomu, co vás zajímá asi nejvíc. Je mi šestnáct let, měřím 172 cm a vážím 55 kg. Při téhle výšce jsem měla nejmíň 49 kg (14 let) a nejvíc 57 (15 let). Cílová váha je 49 kg, ale samozřejmě počítám s tím, že si to neudržím po celý život a až budu starší, můžu mít třeba 55... Mám fotku z doby, kdy jsem měla asi 50 kilo a nebyla jsem nějak extrémě hubená, ale měla jsem hubenější ruce, stehna i břicho a byly mi víc vidět lícní kosti, takže jsem měla takovej protáhlejší obličej a taky mi víc vystupovaly klíční kosti. Ale neměla jsem žádnou podváhu, byla jsem zdravá. Chci se k tomu vrátit zpět. Celý život jsem byla hubená, tak proč bych teď měla být "tak akorát"? Nepopírám, že to vypadá hezky, ale ke mně prostě patří hubenost. A já si za tím půjdu. Na střední nastoupím o 6 kilo lehčí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 qwertz qwertz | 2. července 2017 v 15:02 | Reagovat

Já to zkusím... Martina!

A jinak neblbni, být kost a kůže nesedí nikomu. Vypadá to akorát odpudivě a vážou se k tomu různý zdravotní problémy a tak :-(

2 sammy94beskinny sammy94beskinny | 3. července 2017 v 8:04 | Reagovat

[1]: Jsi blízko, ale Martina to není. :D A neboj, chci vypadat pořád zdravě, mít svaly atd. Nesnesla bych být celý den unavená a neuzvednout ani lopatu s hnojem.

3 E.lee.n E.lee.n | E-mail | 7. července 2017 v 17:21 | Reagovat

Ahoj Sammy, je fajn, že ses rozhodla spát blog takhle na prázdniny, budeš mít fajn zábavu a i motivaci. Ale trošku jsi mě vystrašila s tím hubnutím, aby ti byly vidět kosti. Podle BMI je teďka tvoje váha v normě. Pokud nejsi spokojená s tím, jak vypadá tvé tělo, můžeš se třeba zpevnit cvičením a tak. Ale pokud jsi už navíc měla potíže s poruchou příjmu potravy, buď opatrná a moc to nepokoušej, možná máš k tomu sklony. Líbí se mi, že nechceš úplně hladovět, ale opravdu buď opatrná. Jak sama píšeš, dá se hubnout i zdravě. nechceš se třeba zkusit obrátit na nějakého odborníka? Nutričního poradce? Moje kamarádka měla anorexii i bulimii a nebyl to pěkný pohled, hodně se trápila. teď už je z toho naštěstí venku, ale nepřeju to nikomu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama