Srpen 2017

Vzhůru do propasti

18. srpna 2017 v 21:49 | Sammy |  Jídelníčky, deníček
Nezvládám to, absolutně to nezvládám. Řítím se do anorexie rychlostí blesku. Ale ne že bych teď zhubla deset kilo. Spíš to nezvládám psychicky. Zase jsem se přežrala. Tenhle víkend prostě budu muset předstírat tu nemoc. A ještě si skočím koupit projímavý čaj. Snad se z toho nezhroutím. V pondělí brigáda, takže super. Zkusim jíst jenom jablka a v úterý jenom vajíčka. Ve středu je doma táta a obědu se nevyhnu, ale budu se co nejvíc hýbat a jíst kromě toho jenom zeleninu. Poslední jídlo v pět. A hodně zelenýho čaje. A zvážit se smím až za týden, abych na tu váhu pořád nemyslela.

Thinspo

16. srpna 2017 v 11:32 | Sammy |  Thinspiration
Výsledek obrázku pro thinspoVýsledek obrázku pro thinspoGosh

Bouřka

16. srpna 2017 v 0:15 | Sammy
Název článku mě napadl tak, že venku lije o 106, blíská se tam a hromy burácí, ale souvisí to i s tím, co se děje uvnitř mě. Počasí přesně vystihuje mojí náladu. Prší tam fakt hrozně, je přímo přívalák, blesky osvěcují můj pokoj a hromy řinčí. Miluju bouřky. Hezké počasí jakoby se mi vysmívalo, že nemám co dělat a nic se mi nedaří a ještě mě lákalo na kebab a zmrzlinu.
Je zajímavé, za jak krátkou dobu jsem změnila svoje názory. Četla jsem si článek z prvního června, to byl den založení tohoto blogu, a dočetla jsem se tam například, že "rozhodně nejsem žádná pro ana a jsem proti hladovkám a téměř nejezení" a teď? Teď přemýšlím, jestli má smysl dávat si jedno jablko, že je to zbytečných 60 kalorií navíc, vyhazuju jídlo a plánuju si, jak sehraju střevní chřipku, abych nemusela moc jíst. Časy se mění.

Deníček + jídelníčky 13.8. - ?.?.

13. srpna 2017 v 9:25 | Sammy |  Jídelníčky, deníček
13.8.

9:30 Tak ke snídani jsem si dala meloun a trochu hroznového vína a tradičně hrnek kafe a hrnek zeleného čaje. Kafe je mňam, ale ten zelenej čaj mi pěkně začíná lízt krkem. Proč jenom metabolismus nezrychluje třeba kola? No nic, jdu se projít, počítám tak šest kilometrů, pokud možno svižnou chůzí. Protože odpoledne už budu slabá. Teď jsem jedla a mám v sobě kafe... Co se týče oběda, asi řeknu, že nemám hlad a najím se později, pak budu obědvat sama a polívku asi vyliju zpátky do hrnce (řeknu, že jsem si dala málo) a druhý jídlo si nedám.

Takže teda: Snídaně: Meloun, hroznové víno
Svačina: Nic
Oběd: Nic
Svačina: Dvě mrkve
Večeře: Půlka housky, vajíčko, zelenina
Pohyb: Chůze

14.8. Snídaně: Jedna palačinka
Svačina: nic
Oběd: Boloňský špagety
Svačina: Nic
Večeře: Kus melounu, zelný salát s mrkví
Dohromady: Cca 800 kcal
Pohyb: Chůze -450 kcal
Dohromady: Cca 350 kcal

15.8. Jsem pi*a.
Tak nadějně to vypadalo..
Snídaně: Jablko
Oběd: Trochu rýže s fazolema
Pak jsem chůzí spálila asi 360 kcal
A pak to přišlo...
Pizza, strašně moc sušenek, palačinka, tyčinky, rohlík, šunka, sýr...A o půlnoci jsem si ještě došla pro sušenky. Prostě jen tak. Rvala jsem todo sebe, i když mi už bylo špatně. Takže zítra budu o hladu a budu se prolejvat různýma hnusama (teplá voda, voda s octem atd.) a zkusím i trochu ricinového oleje (jako projímadlo) a sehraju to na nějakou střevní chřipku, což trvá tak tři dny. Takže max suchá rejže, kus rohlíku nebo kukuřičnýho chlebíčku, kousek mrkve nebo jablka...A pěkně heřmánkovej čaj na lačno, abych blila... Piškoty co mi naši daj si někde v pokoji schovam. A až mi nebude moc zle, tak hezky cvičení.

16.8. Tak plán se mi nepovedl-riciňák nezabral, asi ho bylo málo. Ale zato se mi povedl skvělý (ne)jídelníček.
Snídaně: Nic
Svačina: Nic
Oběd: Nic
Svačina: Nic
Večeře: Nic

Moje první hladovka. :3

17.8. Snídaně: Kousek okurky
Svačina: Psyllium
Oběd: Dva kusy smaženýho patyzónu, pár kyselých okurek, trochu cherry rajčátek, mistička zelí, hrst těstovin
Svačina: Dvě jablka
Večeře: Activia čokoládové mysli, psyllium

Jsem zpátky

3. srpna 2017 v 10:06 | Sammy
Tak jsem zase zpátky! V sobotu jsem se vrátila z tábora a mám hrozivých 54,5 kg, kdybych nebyla pi*a a zhubla před táborem na 49, tak by to bylo lepší. A já kráva ani nenasadila na tenhle týden pořádnou dietu, takže na ségry svatbu půjdu tlustá. Ale dneska a zítra budu málo jíst a v sobotu ráno si dám na snídani něco hodně lehkého, ať tam nemám moc nafouklý břicho. Ale teď už to dotáhnu do konce, na střední nastoupím s maximálně 49 kily!! Včera jsem jedla "normálně" (takže žádné hladovění, ale ani přežírání), ale zase jsem tři hodiny myla okna, posilovala jsem a ušla asi 20 km...