Říjen 2017

Dvacetidenní výzva

26. října 2017 v 21:26 | Sammy |  Jídelníčky, deníček
26.10. Tohle bude dvacet dní hubnutí, které nesmím porušit. Žádný cheat day. Bude to těžké, ale zvládnu to. Cíl: -5 kilo.
Dneska jsem jedla do 1000 kalorií, byla na procházce, cvičila a naposledy jsem jedla v 16 h.

30.10. Ani se nemusím snažit, Vesmír se mi asi rozhodl pomoci. :D Bolí mě úplně všechno, dva kukuřičné chlebíčky (50 kcal) jsem hned vyzvracela, teď si dávám další dva. :D A dvě kila mám dole.

Mám chuť rozbít zrcadlo

15. října 2017 v 13:05 | Sammy |  Jídelníčky, deníček
Marně hledám lícní kosti. Klíční vystupují jen málo. Podprsenka mi brzo začne být malá. Břicho vypadá, jako kdybych byla těhotná. Zadek, tlustá hnusná stehna, která zdobí jizvy, tučná lýtka. Je mi ze sebe špatně. Váha ukazuje hnusných 54 kilo. Tohle už dál nevydržím. Musím zhubnout. A to už jsem byla tak blízko. V srpnu jsem vážila 51 a potom jsem to celé pokazila. Když už jsem začala vypadat jakžtakž hubeněji. Chci být kráně vyhublá. Odmítám poslouchat rozkazy od jídla a kecy o tom, jak má mít ženská zadek, prsa a boky... Pod upnutým tričkem se mi mají rýsovat žebra, ve výstřihu zase mají být vidět klíční kosti. Chci být jako křehká víla, ne sádlo. Dávám sbohem všem sušenkám, pečivu a dalším skvěle se tvářícím hnusům, které mě dělají tlustou. Mými parťáky nechť jsou zelený čaj, žvýkačky bez cukru, jablka, voda a pohyb. Váha ať ukazuje stále nižší čísla a zrcadlo větší mezeru mezi stehny.